Profesionální regály do archivu

Využijte ve svém archivu nebo kanceláři maximum úložné kapacity s variabilně nastavitelnými policovými regály, posuvnými regály nebo individuálně navrženým patrovým skladem.

Policové regály se skvěle hodí pro skladování dokumentů, šanonů a archivačních krabic. Nabízí přehlednost a snadný přístup k archiváliím. Pro regály do archivu je k dispozici řada doplňků: zarážky a výplně proti vypadnutí dokumentů, policové přepážky a další.

Pro menší archivy nebo místnosti, kde potřebujete využít maximum kapacity, jsou ideální pojízdné regály. Umožňují využít až o 100% více úložného prostoru. Posouvají se po kolejnicích pomocí volantů nebo madel. Tím se vytváří uličky s přístupem k jednotlivým regálům.

Prostor archivu s vysokým stropem využijete na maximum s patrovými regály. Patrové regály tvoří patrový sklad s přístupem po schodišti nebo výtahem. Umožní vám efektivní využití prostoru a uložení velkého množství archiválií.

U firmy jsme objednávali regály do skladu knihovny, do prostor, které vyžadovaly řešení na míru. S firmou byla skvělá domluva - obratem odpovídali na maily, dokázali poradit, vždy byli slušní a vstřícní a měli s námi neskutečnou trpělivost - dvakrát jsme žádali o aktualizaci nabídky, neměli s tím problém. Bez problémů proběhla i montáž.
Zdislava Klodnerová
Zdislava Klodnerová
2024-05-24
Velka spokojenost s regaly od firmy e-regaly. Doporucuji!
Tomáš Ullrich
Tomáš Ullrich
2024-05-22
Velice pozitivní zkušenost s poskytovanými službami společnosti. Rychlost, preciznost, špičková kvalita výrobků a profesionalita poskytnuté služby od první věty v emailu až po předávací protokol po ukončení montáže. Velká pochvala všem pracovníkům společnosti :) Za TRIO HAVEL s.r.o. Milan Havel, majitel společnosti
Milan Havel
Milan Havel
2023-01-03
Objednávka byla vyřízená velice rychle, komunikace s obchodem byla bezproblémová, dodání proběhlo hladce a dodaný dílenský stůl manžela nadchl. Co více dodat? Děkuji a vřele tento obchod doporučuji.
Katerina Bezanov
Katerina Bezanov
2022-08-22
Rychlá dodávka i montáž, naprostá spokojenost.
kristina janeckova
kristina janeckova
2021-07-12
- výborná komunikace s e-shopem - vstřícné jednání - policové regály VARIMO se snadno montují - není potřeba je šroubovat - jsou pevné a stabilní
Michaela Arientová
Michaela Arientová
2021-06-14

Nezávazné zaměření a cenová nabídka ZDARMA

Zajistíme pro vás vybavení vašeho skladu nebo archivu na klíč. Zdarma zaměříme prostor, zpracujeme návrh a cenovou nabídku. Následně pro vás připravíme potřebné regály, nebo je pro vás vyrobíme na zakázku. Vše vám přivezeme a namontujeme.

Pošlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes.

Nezávazná poptávka regálů.