Regály
do dílny

V dílně je stěžejní bezpečnost práce a přehledné uložení nářadí a materiálu. Potřebujete tak stabilní úložný prostor s pohodlným a rychlým přístupem – v podstatě takový malý příruční sklad.

Regály do dílny - úložný prostor pro vaše nářadí

Z policových regálů si můžete vytvořit libovolnou sestavu pro své potřeby. Výška, šířka, hloubka regálu a počet polic je na vaší volbě a na tom, co dovoluje váš prostor.

V každém případě vám dokážeme navrhnout řešení na klíč.

Co vám mohou nabídnout regály do dílny?

Kovové policové regály do dílny.

Regály do dílny - váš osobní příruční sklad

Drobnější díly a materiál pohodlně uskladníte v policových regálech. Můžete je využít jednak jako samostatně stojící sloupec nebo je spojovat do celých regálových sestav.

Velkou výhodou policových regálů je jejich variabilita. To znamená, že s nimi můžete doslova „vytapetovat“ zdi kolem různých překážek. Tím efektivně využijete váš prostor a docílíte maximální skladovací kapacity.

Kovové regály navíc obstojí v každém prostředí. Jejich povrchová úprava pozinkováním zajišťuje jejich dlouhodobou odolnost.

Výhody policových regálů:

Kvalitní dílenský stůl - zázemí správného kutila

Pokud je pro vás při práci důležitá kvalita a spolehlivost, stoly AXTOR jsou pro vaši dílnu ideální volbou. Dílenské stoly AXTOR sami vyrábíme a jsou Českým výrobkem roku

Můžete je mít ve variantě hobby i profi.

Dílenské skříně

Ochraňte své drahé nářadí (před krádeží i požárem)

Kvalitní nářadí a dílenské náčiní je drahé. Proto je potřeba ho bezpečně uložit a chránit ho tak nejen před poškozením, ale i nechtěnýma rukama nepovolaných osob.

Schovejte své nářadí před požárem i zloději ve svařované kovové skříni

V dílně také využijete ...

Montážní vozík je ideálním vybavením vaší dílny, servisu nebo výrobního závodu.

Nezávazné zaměření a cenová nabídka ZDARMA

Zajistíme pro vás vybavení vašeho skladu nebo archivu na klíč. Zdarma zaměříme prostor, zpracujeme návrh a cenovou nabídku. Následně pro vás připravíme potřebné regály, nebo je pro vás vyrobíme na zakázku. Vše vám přivezeme a namontujeme.

Pošlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes.

Nezávazná poptávka regálů.