Regály
do garáže

Známe to všichni – na otázku „Kam s tím?“ často zazní odpověď „Dej to do garáže.“ Protože garáž snese téměř všechno. Pozinkované policové regály jsou jako dělané na různé sezónní vybavení, nářadí, zahradnické náčiní a takový ten „nepořádek“ z domácnosti, který nemáme kam dát. Jsou stoprocentně variabilní, pevné a stabilní.

Potřebujete regály do garáže?
Pak vás bude zajímat:

Kovový policový regál VARIMO ve skladu.

Variabilní a nezničitelný úložný systém

Regály můžete využít jednak jako samostatně stojící sloupec nebo je spojovat do celých regálových sestav.

Velkou výhodou policových regálů je jejich variabilita. To znamená, že s nimi můžete doslova „vytapetovat“ zdi kolem různých překážek. Tím efektivně využijete váš prostor a docílíte maximální skladovací kapacity.

Kovové regály navíc obstojí v prostředí garáže, kde kvůli menšímu prostoru do sebe věci často naráží. Jejich povrchová úprava pozinkováním zajistí, že se (na rozdíl od překližky) neponičí běžným provozem, nárazy nebo působením vlhka.

Jak v garáži uložit sezónní pneumatiky?

V garáži také určitě využijete policové regály v kombinaci s regály na pneumatiky. Pokud nedisponujete celým vozovým parkem, bude vám v rámci regálu jistě stačit několik přihrádek na pár sad pneumatik nebo dokonce jen jednoduchý stojan.

Pokud nechcete věci komplikovat, pneumatiky se samozřejmě dají uložit i do polic v klasických policových regálech. Volba je na vás.

Veškeré regály můžete každopádně spojit do regálové sestavy.

Kovové regály v garáži:

Výhody policových regálů:

V garáži také využijete ...

Naše dílenské stoly jsou Českým výrobkem roku. Můžete je mít ve variantě hobby i profi.

Nabízíme širokou škálu konstrukčních a rozměrových variant dílenských skříní.

Nezávazné zaměření a cenová nabídka ZDARMA

Zajistíme pro vás vybavení vašeho skladu nebo archivu na klíč. Zdarma zaměříme prostor, zpracujeme návrh a cenovou nabídku. Následně pro vás připravíme potřebné regály, nebo je pro vás vyrobíme na zakázku. Vše vám přivezeme a namontujeme.

Pošlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes.

Nezávazná poptávka regálů.