Regály
do knihovny

Otevíráte novou pobočku městské knihovny nebo vlastní knihkupectví? Máte vlastní knihovnu a v ní opravdu hodně knih?

Vsaďte na velkou kapacitu, variabilitu a bezpečnost úložných regálů.

Hádáme, že klíčová je pro vás především maximální úložná kapacita, stabilita a bezpečnost úložného nábytku. A protože knih není nikdy dost, důležitá je také variabilita regálů – jednotlivé regálové sloupce a sestavy na míru prostoru i množství knih a tiskovin.

Řešení přímo pro vás

V tomto případě vám ideálně poslouží kovové policové regály. Regály nebo regálové sestavy mají pro skladování knih jednu podstatnou vlastnost – vysokou nosnost polic, takže vydrží i opravdu těžké váhy.

Potřebujete regály do knihovny?
Pak vás bude zajímat:

Regály do knihovny - policové regály s pevnou konstrukcí vhodně pro ukládání knih a tiskovin.

Variabilní a nezničitelné - ochrání vaše knihy

Velkou výhodou policových regálů je jejich variabilita. To znamená, že s nimi můžete doslova „vytapetovat“ zdi kolem oken, dveří nebo jiných překážek. Tím efektivně využijete váš prostor a vytvoříte maximální skladovací kapacitu.

V prostorách velkých knihoven můžete regály rozestavět do sloupců a sekcí s pohodlným přístupem z obou stran.

Kovové regály navíc vydrží provoz knihovny po celé roky. Jejich povrchová úprava pozinkováním zajistí, že se (na rozdíl od překližky) neponičí běžným provozem a nárazy nebo působením vlhka.

Praktické doplňky do knihovny

Do policových regálů si můžete vybrat řadu praktických doplňků

Vše je maximálně přizpůsobitelné vašim požadavkům.

Regály do knihovny v kostce:

Výhody policových regálů:

V knihovně také využijete ...

Proti vypadávání knih ze stran regálu poslouží boční zarážky. Montují se z boku mezi sloupy regálu. Montáž samozřejmě zvládnete bez použití nářadí.

Praktické oddělovače využijete pro abecední nebo tematické oddělení jednotlivých knih v polici. Do polic se nasazují velmi jednoduchým nacvaknutím.

Nezávazné zaměření a cenová nabídka ZDARMA

Zajistíme pro vás vybavení vašeho skladu nebo archivu na klíč. Zdarma zaměříme prostor, zpracujeme návrh a cenovou nabídku. Následně pro vás připravíme potřebné regály, nebo je pro vás vyrobíme na zakázku. Vše vám přivezeme a namontujeme.

Pošlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes.

Nezávazná poptávka regálů.