Regály
do sklepa

Konec nepořádku doma i ve sklepě díky úložnému systému na míru.

Do sklepa nebo sklepní kóje ukládáme kdeco. Věci, které doma není kam dát, zaručeně uložíte v šikovných policových regálech na míru. Ani sebemenší prostor není překážkou pro chytrý úložný systém.

Ani malý prostor není problém!

Z policových regálů si můžete vytvořit libovolnou sestavu pro své potřeby. Výška, šířka, hloubka regálu a počet polic je na vaší volbě a na tom, co dovoluje váš prostor.

Vše je tak přehledné a okamžitě dostupné.

V každém případě vám dokážeme navrhnout řešení na klíč.

Co by vás mohlo zajímat o regálech do sklepa?

Policové regály do sklepa nebo sklepní kóje.

Regály do sklepa nastolí pořádek u vás doma

Drobné a středně velké vybavení a materiál pohodlně uskladníte v policových regálech. Můžete je využít jednak jako samostatně stojící sloupec nebo je spojovat do celých regálových sestav.

Velkou výhodou policových regálů je jejich variabilita. To znamená, že s nimi můžete doslova „vytapetovat“ zdi kolem různých překážek. Tím efektivně využijete váš prostor a docílíte maximální skladovací kapacity.

Kovové regály navíc obstojí v každém prostředí. Jejich povrchová úprava pozinkováním zajišťuje jejich dlouhodobou odolnost.

Výhody policových regálů:

Ve sklepě také využijete ...

Ochraňte své drahé vybavení nebo nářadí v uzamykatelné kovové skříni. Nabízíme širokou škálu konstrukčních a rozměrových variant kovových skříní.

Nezávazné zaměření a cenová nabídka ZDARMA

Zajistíme pro vás vybavení vašeho skladu nebo archivu na klíč. Zdarma zaměříme prostor, zpracujeme návrh a cenovou nabídku. Následně pro vás připravíme potřebné regály, nebo je pro vás vyrobíme na zakázku. Vše vám přivezeme a namontujeme.

Pošlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes.

Nezávazná poptávka regálů.