Stabilní regály do domácnosti

Stabilní, pevné a bezpečné regály do vaší garáže, sklepa, dílny nebo technické místnosti. Díky jejich variabilitě dosáhnete maximálního využití vašeho prostoru.

Vše, co potřebujete uložit v garáži, nejlépe uložíte v policových regálech. Můžete v nich skladovat takřka cokoliv z domácího nebo zahradního vybavení. Regály jsou pevné a snadno se montují. Díky své variabilitě se dají přizpůsobit výšce i dispozicím vaší garáže.

Samostatné nižší i vyšší regály, nebo menší regálové sestavy. Regály do kumbálu, do sklepa, nebo do spíže si můžete uzpůsobit podle svých potřeb. Můžete v nich skladovat jak domácí vybavení, tak i trvanlivé a konzervované potraviny nebo lahve s vínem.

V dílně potřebujete mít ve věcech přehled. V policových regálech bude mít každý váš šroubek své místo. Regály v dílně umožňují pohodlný přístup k uloženým věcem, přehled a bezpečnost díky kvalitní ocelové konstrukci regálů. Na drobný materiál nabízíme řadu doplňků.

Kancelářské potřeby, krabice a dokumenty přehledně uložíte v policových regálech. Bezšroubové policové regály složíte snadno a bez nářadí, takže budete mít v kanceláři pořádek za pár minut.

Přehledné uskladnění knih a tiskovin vám umožní bezšroubové policové regály s výškově nastavitelnými policemi. Pro lepší přehled vám poslouží různé doplňky jako oddělovače nebo zarážky proti vypadnutí obsahu regálů.

Proč zvolit policové regály místo klasických policových skříní?

Policové regály jsou díky pozinkování extrémně odolné. Nepoškodí se vlhkem ani nárazy. Jsou velmi stabilní a na rozdíl od skříní nebo regálů z překližky v nich nemusíte pravidelně dotahovat šroubky.

Regály se snadněji montují a nabízí variabilní rozložení polic a celých regálových sloupců. Regály v domácnosti nebo garáži na rozdíl od obyčejných skříněk umístíte i do komplikovaných výklenků.

Logo na sloupku policového regálu VARIMO.

Nezávazné zaměření a cenová nabídka ZDARMA

Zajistíme pro vás vybavení vašeho skladu nebo archivu na klíč. Zdarma zaměříme prostor, zpracujeme návrh a cenovou nabídku. Následně pro vás připravíme potřebné regály, nebo je pro vás vyrobíme na zakázku. Vše vám přivezeme a namontujeme.

Pošlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes.

Nezávazná poptávka regálů.