Kovový
nábytek

Hledáte kvalitní kovový nábytek? Důležitá je pevná kovová konstrukce, odolné spoje a celková bytelnost nábytku, který vydrží v náročném provozu.

V neposlední řadě oceníte také zabezpečení vašeho nářadí díky uzamykatelným dveřím a zásuvkám.

Kovové skříně jsou vhodné pro uskladnění nářadí, materiálu nebo technického vybavení. Využijete je prakticky kdekoli – v dílně, v garáži, v servisu, ale také ve výrobě. Skříně jsou uzamykatelné, svařované z ocelového plechu a k dispozici v několika barevných variantách.

Dílenský nábytek

Bezpečné uložení dokumentů bez přístupu nepovolaných osob vám umožní kovové kancelářské skříně. Uzamykatelné centrálním zámkem, konstrukce z kvalitního svařovaného plechu. Na výběr máte z několika typů dveří a barevných variant.

Kovová kancelářská skříň na dokumenty a šanony.

Uzamykatelné šatní skříňky, lavice a lavičky do šaten nebo speciální předlavičky – vyberte si potřebné vybavení šaten ve vaší firmě, škole, fitness centru nebo aqua parku. Kvalitní pevná konstrukce nábytku, různé varianty skříněk a typy zamykání.

Kovový nábytek do šatny - kovová šatní stěna s dřevěnými prvky a háčky.

Zajímá vás více druhů kovového nábytku? Můžete se podívat na kategorii kovového nábytku na našem e-shopu. Máme velký výběr kovových skříní a skříněk, zásuvkových a policových kontejnerů, dílnských stolů a dalších. Vše za výhodné ceny.

Kovový kontejner s 5 zásuvkami. Teleskopické výsuvy.