Montáže regálů a regálových zařízení

Nevíte si rady s montáží nebo na ni nemáte čas? Nevadí, nechte to na nás. Nabídku montáže můžete a nemusíte využít, její cenu proto uvádíme zvlášť.

Jakmile si koupíte regálový systém, máte několik možností, jak na montáže regálů:

  1. Regály můžete dát dohromady vlastními silami. Na našich internetových stránkách najdete podrobné montážní návody pro jednotlivé regálové systémy. Pokud oplýváte alespoň troškou šikovnosti, nebudete mít s montáží problém.

  2. Regály vám namontujeme my. Jestli si na montáže regálů nevěříte, nebo si chcete být jednoduše jisti správným sestavením, obraťte se na nás. Můžete si objednat rovnou kompletní servis a my vám tak regály nejen dopravíme, ale zároveň i namontujeme. Naši proškolení pracovníci zaručí precizní práci v odpovídající kvalitě a domluveném termínu. Pokud by došlo k neočekávané škodě, naše pojištění odpovědnosti nehodu pokryje. Přivezené regály přineseme do místa montáže, umístíme je do požadované polohy a v případě potřeby regály také ukotvíme. Pokud si objednáte montáž přímo od nás, budete mít jistotu, že vaše regály jsou sestaveny podle bezpečnostních zásad v souladu s českými a evropskými normami a plně tak podléhají poskytnuté záruce.

  3. K montáži využijte své vlastní zaměstnance. Můžete samozřejmě využít i zaměstnanců své společnosti z technického úseku, pokud je máte k dispozici. V takovém případě bude postup montáže stejný jako v bodě 1. Pracovníkům poskytněte montážní návody z našich webových stránek, podle kterých regály sestaví.

Svěřte montáže regálů odborníkům a věnujte se v klidu svému byznysu.

Rozhodnete-li se přeci jen sestavit si regály sami, pro usnadnění jsme pro vás připravili montážní návody. Najdete je na stránce Ke stažení.

Montáže regálů a regálových zařízení

Montáž regálů ve zkratce:

Více informací o montáži regálů

Potřebujete se na něco zeptat, nebo objednat montáž regálů?

Zajímá vás, kolik by stála montáž regálů do vašeho skladu?

Napište nám. Ozveme se vám do druhého pracovního dne.