O nás

Klademe důraz na českou kvalitu a vaše přání

Jsme ryze česká firma bez zahraničního kapitálu s vlastní výrobou policových regálů. Naši zemi máme rádi a podporujeme proto ekonomiku českého trhu, ze kterého vybíráme dodavatele materiálů. I díky tomu jsme získali prestižní ocenění „Český výrobek“, kterým se chlubí naše policové regály VARIMO, jež zároveň obstály v náročné zkoušce a mohou se pyšnit certifikátem Strojírenského zkušebního ústavu v Brně.

Na prvním místě u nás stojíte vy, zákazníci. Zajímají nás vaše přání a všechny specifické požadavky. Na jejich plnění jsou tu naši vyškolení specialisté, kteří vám zaručí 100% podporu a kvalitní servis.

Máme vlastní výrobu policových regálů a přímo zastupujeme tři zahraniční výrobce regálů, řadíme se proto na špičku mezi českými firmami. Nabízíme vysokou kvalitu za odpovídající ceny a jsme profesionálním a spolehlivým partnerem pro spolupráci.

Potřebujete vybavit archivy nebo sklady vhodnými regály, regálovými systémy a kovovým nábytkem? Obraťte se na nás a usnadněte si práci. Nejprve spolu vymyslíme vhodné řešení a pomůžeme vám vybrat, které regály a nábytek se pro vás hodí nejvíce. Poté vám navrhneme nezávaznou cenu, a jakmile máte vybráno, přivezeme vybavení až k vám a sami ho namontujeme. Máme vlastní montážní tým a dopravu, abychom vám poskytli vše v jednom a vy se nemuseli o nic starat. Přivezením a namontováním regálů a nábytku ale naše práce nekončí, jsme tu pro vás i se záručním a pozáručním servisem a rádi vám s čímkoli pomůžeme.

o nás - firma eregaly

Proč si vybrat naši firmu?

V nabídce najdete regály, kovový nábytek a mnoho dalšího

Policové regály

Jsou pro své všestranné použití využívány nejvíce pro ukládání dokumentů v archivech, ale najdou své uplatnění také ve skladech, v dílnách, autoservisech, či domácnostech. Jsou určeny pro skladování nejrůznějšího volně loženého a drobného zboží a pro ruční zakládání přímým přístupem obsluhy.

Standardní provedení policových regálů je z celokovových tvarovaných profilů v pozinkované povrchové úpravě.

Na přání lze též regály dodat i v lakovaném provedení v základních odstínech dle barevnice RAL.

Pojízdné regály

Aplikací bloku pojízdných regálů je možné ve stejném prostoru dosáhnout až o 100 % vyšší kapacity regálového zařízení ve srovnání s tradičním uspořádáním stacionárních regálů. Pojízdné regály vytváří kompaktní celek, který je složen z jednotlivých mobilních bloků. Ty bloky se skládají z podvozků uložených v kolejové dráze a z policových regálů, které jsou na podvozcích upevněny. Prostor je šetřen tím, že na rozdíl od stacionárních regálů, u kterých musí být obslužná ulička mezi všemi regály, tak u pojízdných regálů se vytvoří přesunutím mobilních bloků, čímž vznikne obslužná ulička pouze v požadovaném místě.

Regálovou nástavbu lze doplňovat o různé zakrytování (čelní, zadní strany), děliče, prachové manžety, apod. Kolejnice mohou být zapuštěné do podlahy nebo uchyceny na ní a opatřeny nášlapnými klíny nebo „falešnou“ podlahou.

Patrové sklady

Patrové sklady najdou své uplatnění ve skladových prostorech s vysokými stopy. Podobně jako pojízdné regály zvyšují úložnou kapacitu v dané podlahové ploše, patrové sklady ale poskytují zvýšení kapacity směrem na výšku. Bez velkých stavebních zásahů tak lze maximálně využít výšku skladu. Patrové sklady mohou vyplnit celou plochu skladové haly, nebo jen její část a mohou být jedno i vícepatrové.

Patrový sklad může být sestaven z policových nebo paletových regálů, které jsou v pochozí výšce opatřeny podlahovou plošinou. Dále je možné dodat plošinu, která vytvoří v prostoru patro a dole i nahoře zůstanou volné plochy. Také lze zvolit různé varianty patrových plošin, kdy může v dolní části probíhat výroba a nahoře je sklad materiálu, nebo ukládat zboží dole a nahoře zůstává volný prostor.

Regály na pneumatiky

K uskladnění sezónních pneumatik jsou určeny regály na pneumatiky. Vysoká varialibita regálů zajistí skladování mnoha druhů pneumatik a zárověň možnost použití v různých prostorech.

Regály nabízíme v několika typových provedeních tak, aby bylo možné skladovat samotné pneumatiky, celá kola včetně disků, nebo pouze samotné disky. Dle použitého regálového systému lze regály na pneumatiky instalovat do různých prostor od soukromých garáží, přes autodílny a pneuservisy až po prodejce pneumatik.

Ostatní sortiment

V neposlední řadě v naší nabídce najdete paletové a konzolové regály, kovový kancelářský a dílenský nábytek, plastové a kovové bedny a přepravky a manipulační techniku.

E-SHOP

Regály - Kovový nábytek

KONFIGURÁTOR

Sestavte si svoje regály

POPOTÁVKA

Detailní nezávazná poptávka