Objevte naši vizi

Naším cílem je vaše spokojenost

Na prvním místě u nás stojíte vy, zákazníci. Zajímají nás vaše přání a všechny specifické požadavky. Na jejich plnění jsou tu naši vyškolení specialisté, kteří vám zaručí 100% podporu a kvalitní servis.

Česká tradice

Jsme ryze česká firma bez zahraničního kapitálu a sami vyrábíme kvalitní kovové policové regály. Naši zemi máme rádi a podporujeme proto ekonomiku českého trhu, ze kterého vybíráme dodavatele materiálů.

České regály

Na českém trhu nám chyběly kvalitní profi kovové regály. Tak jsme se rozhodli, že věci vezmeme do vlastních rukou a sami jsme je začali vyrábet. Vytvořili jsme tak profi produkt, který se stal českým Výrobkem roku 2021.

Zkušenost v oboru

Díky naší dlouholeté praxi na poli skladování a regálových zařízení dokážeme splnit i ta nejnáročnější zadání. Na českém a slovenském trhu fungujeme již přes 15 let. Za tu dobu jsme vybudovali sklad, výrobní linku a systém odborných služeb.

Proč si vybrat právě nás?

Certifikáty

Kvalitu našich regálů potvrzují Státní zkušební ústav a cena Český výrobek.

Vlastní výroba

Disponujeme vlastní výrobní kapacitou a podporujeme český trh.

Rychlost

Všechna vaše přání se snažíme splnit v nejkratší možné době.

Příznivé ceny

Nabízíme vám kvalitní výrobky za ty nejlepší ceny.

Preciznost a kvalita

Naše výrobky zpracováváme moderní strojovou výrobou a klademe velký důraz na přesnost a kvalitu zpracování.

Spolehlivost

Víme, jak moc je důležité, aby na firmu bylo spolehnutí. Spolehlivost proto patří mezi jeden z našich pilířů, na kterých si zakládáme.

Zkušenost v oboru

Díky naší dlouholeté praxi na poli skladování a regálových zařízení dokážeme splnit i ta nejnáročnější zadání.

Policové regály s oceněním

V roce 2021 jsme získali prestižní ocenění „Český výrobek“, kterým se chlubí naše policové regály VARIMO. Ty  zároveň obstály v náročné zkoušce a mohou se pyšnit certifikátem Strojírenského zkušebního ústavu v Brně.

Policové regály VARIMO - český výrobek roku.

O nás

Na českém a slovenském trhu fungujeme již přes 15 let. Za tu dobu jsme vybudovali sklad u Kutné Hory, ve kterému většinu produktů držíme skladem.

Disponujeme výrobní linkou a jsme hrdým výrobcem policových regálů značky VARIMO, které se pyšní oceněním Český výrobek.

Nabyté zkušenosti nám každý den pomáhají v řešení vašich přání a požadavků. Ať už se jedná o vybavení sklípku nebo o stavbu patrového skladu, je pro nás zákazník vždy na prvním místě.

Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, kteří se na nás opakovaně obrací nejen při zařizovaní skladů, ale i dílen, servisů nebo prostor v domácnosti.

Výrobní linka na policové regály VARIMO

Nezávazné zaměření a cenová nabídka ZDARMA

Zajistíme pro vás vybavení vašeho skladu nebo archivu na klíč. Zdarma zaměříme prostor, zpracujeme návrh a cenovou nabídku. Následně pro vás připravíme potřebné regály, nebo je pro vás vyrobíme na zakázku. Vše vám přivezeme a namontujeme.

Pošlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes.

Nezávazná poptávka regálů.