Regály podle použití

Hledáte regály pro využití klasicky ve skladu nebo spíš v domácnosti? V archivu nebo naopak v garáži? Naše regály se vejdou všude a variabilně vyplní každý výklenek!

Máte menší sklad nebo naopak velkou skladovací halu a zboží velkých rozměrů? Zvolte regálové řešení na míru – snadná montáž a pevná konstrukce pro skladování menšího zboží – ideálním řešením jsou policové regály. Pro velký sklad a skladování paletového zboží máme variabilní paletové regály z kvalitní ocelové konstrukce. Pro maximální využití prostoru vám navrhneme sestavu pojízdných regálů nebo patrový sklad.

Potřebujete uskladnit dokumenty, šanony a archivační krabice? Policové regály vám umožní přehledné a bezpečné uložení archiválií. Regály jsou vysoce variabilní, sestavy tak umíme navrhnout přesně na míru vašeho prostoru. Pro menší archivační sklady jsou ideální pojízdné regály, díky kterým využijete až o 100% více úložné kapacity prostoru. Uličky si v takovém skladu vytváříte sami posouváním jednotlivých regálových bloků.

V domácnosti mají regály spoustu využití – ve spíži, kumbálu nebo technické místnosti. Perfektně se hodí i do sklepa, garáže nebo zahradního domku. Uskladníte v nich jak trvanlivé potraviny, tak i technické nebo zahradní vybavení. Díky povrchové úpravě pozinkováním regály vydrží v prašném a vlhkém prostředí a snadno se udržují. Policové regály jsou ve formě stavebnice, takže se snadno montují (nemusíte šroubovat).

Využijte svůj prostor na maximum!

Potřebujete skladovat ve velkém skladu nebo malé sklepní kóji? S našimi regály můžete díky jejich variabilitě využít svůj prostor na maximum.

Zvolte si vlastní výšku, šířku i hloubku regálu a způsob jeho sestavení a vyplňte každý volný výklenek, který váš prostor nabízí.

Zajistíte si tak efektivní uskladnění vašeho materiálu. K policím se dostanete snadno přímým přístupem.

Kovový policový regál VARIMO.

druhy regálů podle umístění

Pokud hledáte regály podle toho, kam je chcete umístit, jste tu správně. Pro více informací o každém typu regálu stačí kliknout na konkrétní obrázek.