Montáž regálů a kovového nábytku

Nevíte si rady s montáží nebo na ni nemáte čas? Nechte to na nás! Nabídku montáže můžete a nemusíte využít, její cenu proto uvádíme zvlášť.

Máte několik možností, jak na montáž regálů:

01.

Regály můžete dát dohromady sami.

Na našich internetových stránkách najdete podrobné montážní návody pro jednotlivé regálové systémy. Pokud oplýváte alespoň troškou šikovnosti, nebudete mít s montáží problém. V případě dotazů se na nás můžete obrátit telefonicky nebo e-mailem.

02.

K montáži využijte své vlastní zaměstnance.

Můžete samozřejmě využít i zaměstnanců své společnosti z technického úseku, pokud je máte k dispozici. V takovém případě bude postup montáže stejný jako v bodě 1. Pracovníkům poskytněte montážní návody z našich webových stránek, podle kterých regály sestaví.

03.

Regály vám namontujeme my.

Pokud si chcete být jisti správným sestavením, obraťte se na nás. Můžete si objednat rovnou kompletní servis a my vám tak regály nejen dopravíme, ale i namontujeme. Naši proškolení pracovníci zaručí precizní práci v odpovídající kvalitě a domluveném termínu. 

Svěřte montáže regálů odborníkům a věnujte se v klidu svému byznysu.

Pokud si nejste jisti montáží regálů, nechte práci našim odborníkům. Budete mít jístotu, že jsou regály namontované správně a navíc ušetříte spoustu času.

 

Přivezené regály přineseme do místa montáže, umístíme je do požadované polohy a odborně smontujeme. V případě potřeby regály také ukotvíme. 

 

Díky tomu budete mít jistotu, že vaše regály jsou sestaveny podle bezpečnostních zásad v souladu s českými a evropskými normami a plně tak podléhají poskytnuté záruce.

 

Pokud by došlo k neočekávané škodě, naše pojištění odpovědnosti nehodu pokryje.

Montáž regálů.

Montáž regálů v kostkce:

Máte dotaz k montáži regálů?

Potřebujete se na něco zeptat, nebo objednat montáž regálů?

Zajímá vás, kolik by stála montáž regálů do vašeho skladu?

Napište nám. Ozveme se vám do druhého pracovního dne.