Plastové bedny a plastové boxy

Plastové bedny a boxy

Drobné zboží a materiál nejlépe uskladníte v plastových bednách a zásobnících. Vybrat si můžete z několika typů, barev i rozměrů. Díky barevnému odlišení beden budete přesně vědět, kde co ve skladu máte.

Bedny jsou stohovatelné. Vybrat si můžete bedny a boxy zkosené, rovné, univerzální, kónické a boxpalety.

K plastovým bednám si můžete dokoupit také různé příslušenství:

  • dělící příčky,
  • víka,
  • dělící hřebeny,
  • popisky,
  • pojezdová kolečka a další.

Ideálně využijete plastové bedny spolu s policovými regály. Tato kombinace vám zajistí výborný přehled ve skladovaném zboží.

Druhy plastových beden

plastove bedny v plastové bedny

Zkosené plastové bedny

Zkosené bedny a zásobníky jsou vhodné pro skladování drobných položek i objemnějšího materiálu díky 12 různým rozměrům. Nejmenší o objemu řádově v mililitrech po největší o objemu 88 litrů. Vysoká pevnost a nosnost beden je umožňuje stohovat na sebe a tím mohou sloužit namísto regálu. Velkou výhodou při stohování je možnost vkládání či vyjímání skladovaného materiálu bez manipulace s boxy. Jsou z prvotřídního teplotně stálého polypropylenu - odolné vůči většině olejů, emulzí a vůči slabým kyselinám.

euro 1 plastové bedny

Euroboxy - univerzální plastové bedny

K dostání jsou v rozměrech 300x200, 400x300, 600x400, 800x600 mm. Jsou vhodné do strojírenské výroby, kde běžně přichází do styku s oleji a podobnými látkami. Tyto plastové bedny jsou multifunkční a splňují všechny požadavky kladené na poloautomatické a plně automatické sklady či provozy (platí pro rozměry 600x400mm a 800x600mm).

Nezávazné zaměření a cenová nabídka ZDARMA

Zajistíme pro vás vybavení vašeho skladu nebo archivu na klíč. Zdarma zaměříme prostor, zpracujeme návrh a cenovou nabídku. Následně pro vás připravíme potřebné regály, nebo je pro vás vyrobíme na zakázku. Vše vám přivezeme a namontujeme.

 

Pošlete nám ještě dnes nezávaznou poptávku.

Kvalita a nosnost

Kvalitní a bytelné české regály za rozumné ceny.

Regály skladem

Kvalitní a bytelné české regály za rozumné ceny.

Kompletní servis

Kvalitní a bytelné české regály za rozumné ceny.

Prodloužená záruka

Kvalitní a bytelné české regály za rozumné ceny.

Český výrobce

Kvalitní a bytelné české regály za rozumné ceny.