Regály do skladu

Zvolte do svého skladu jednoznačně profesionální regály. Žádné kompromisy v kvalitě ani zpracování.

České regály, které sami vyrábíme. Mají pevnou a stabilní konstrukci z kvalitní oceli a snadno se montují. Ukládání zboží je pohodlné – probíhá přímým přístupem obsluhy k regálům.

Máte velkou skladovací halu a zboží velkých rozměrů? Zvolte paletové regály – jsou pevné, stabilní a přizpůsobitelné. Obsluhují se vysokozdvižným vozíkem.

Ideální pro archiv a sklad běžných i menších rozměrů. Správné rozestavení pojízdných regálů dokáže využít až o 100% více kapacity vašeho skladovacího prostoru.

Patrové regály jsou efektivním řešením pro vysoké skladovací haly. Díky patrovému skladu využijete maximální kapacitu svého prostoru. Obsluha probíhá schodištěm nebo výtahem.

Speciální regály na pneumatiky do dílny a servisu, nebo stojany pro uskladnění pneumatik v garáži. Regály i stojany chrání pneumatiky, takže si zachovají své jízdní vlastnosti.

Konzolové regály jsou vhodné pro skladování tyčového a deskového materiálu. Můžete je využít i v rámci patrového skladu. Díky pevné ocelové konstrukci zvládnou zatížení až do 2500 kg.

U firmy jsme objednávali regály do skladu knihovny, do prostor, které vyžadovaly řešení na míru. S firmou byla skvělá domluva - obratem odpovídali na maily, dokázali poradit, vždy byli slušní a vstřícní a měli s námi neskutečnou trpělivost - dvakrát jsme žádali o aktualizaci nabídky, neměli s tím problém. Bez problémů proběhla i montáž.
Zdislava Klodnerová
Zdislava Klodnerová
2024-05-24
Velka spokojenost s regaly od firmy e-regaly. Doporucuji!
Tomáš Ullrich
Tomáš Ullrich
2024-05-22
Velice pozitivní zkušenost s poskytovanými službami společnosti. Rychlost, preciznost, špičková kvalita výrobků a profesionalita poskytnuté služby od první věty v emailu až po předávací protokol po ukončení montáže. Velká pochvala všem pracovníkům společnosti :) Za TRIO HAVEL s.r.o. Milan Havel, majitel společnosti
Milan Havel
Milan Havel
2023-01-03
Objednávka byla vyřízená velice rychle, komunikace s obchodem byla bezproblémová, dodání proběhlo hladce a dodaný dílenský stůl manžela nadchl. Co více dodat? Děkuji a vřele tento obchod doporučuji.
Katerina Bezanov
Katerina Bezanov
2022-08-22
Rychlá dodávka i montáž, naprostá spokojenost.
kristina janeckova
kristina janeckova
2021-07-12
- výborná komunikace s e-shopem - vstřícné jednání - policové regály VARIMO se snadno montují - není potřeba je šroubovat - jsou pevné a stabilní
Michaela Arientová
Michaela Arientová
2021-06-14
Plastové bedny a boxy do regálů.

Plastové bedny

Drobné zboží a materiál nejlépe uskladníte v plastových bednách a zásobnících. Vybrat si můžete z několika typů, barev i rozměrů. Díky barevnému odlišení beden budete přesně vědět, kde co ve skladu máte. Ideálně využijete plastové bedny spolu s policovými regály.

Regály do skladu zajistí profesionální a bezpečné uložení vašeho zboží a materiálu.

Ve svém skladu vsaďte na kvalitu a bezpečnost. Zvolte profesionální skladové regály dle vašich potřeb s pevnou a stabilní konstrukcí.

Regály si můžete namontovat sami podle našich montážních návodů a nebo zvolit dopravu i s odbornou montáží, kterou zajistí naši školení pracovníci.

Kovový policový regál VARIMO.